טיולים בברצלונה

החוויה של טיולים בברצלונה

ברצלונה היא אחד היעדים הפופולאריים ביותר לתיירים מישראל בפרט ולתיירים מכל העולם בכלל. מדי שנה המוני תיירים פוקדים את העיר הספרדית ומבקשים לחוות את כל פינות החמד ואת כל האטרקציות שיש לעיר להציע. ההיסטוריה של ספרד היא עתירת סיפורים, וסיפורה של ברצלונה בפרט הוא מרתק בפני עצמו.

אחד מהביטויים להיסטוריה הענפה של ברצלונה היא המוזיאונים הרבים שנמצאים בה, מה שמעיד על התרבות המגוונת שהתפתחה בה לאורך השנים, כולל אמנות ארכיטקטורה ותכנון עירוני. יש גם פינות ירוקות והשילוב בין העיר ובין הטבע נותן לה את הערך המוסף. וכמובן שאי אפשר לחוות טיולים בברצלונה בלי ליהנות מהאוכל.

טיולים בברצלונה זה קודם כל מוזיאונים

בכל מוזיאון אנו יכולים לראות אלמנטים רבים שמעידים על טיב ואיכות התרבות שמאפיינים את המוזיאון עצמו, ובברצלונה יש כמה וכמה מוזיאונים, וכל אחד מהם מעיד על צד אחר בתרבות המקומית. טיולים בברצלונה שכוללים את המוזיאונים יכולים להתייחס למוזיאונים כמו מוזיאון חואן מירו, צייר ופסל שנולד בסוף המאה ה-19. במוזיאון ישנם תערוכות קבועות ומתחלפות.

מעבר לכך, יש גם את מוזיאון דאלי, שעליו נראה שאין צורך להסביר משום שמדובר באמן הסוריאליסטי המוכשר ביותר של המאה ה-20, ומראה המוזיאון מעיד על אופיו של האמן, שעיצב את המוזיאון במו ידיו. בברצלונה ניתן גם לראות את מוזיאון הכדורגל, ורבים יאהבו את מה שיש לו להציע, כמו יצירות אמנות על כדורגל ושל שחקני כדורגל. מוזיאונים נוספים הם מוזיאון המדע, מוזיאון השעווה, וכמובן מוזיאון השוקולד.

טיולים בברצלונה חייבים גם לעבור בנקודות הבאות

יש מספר מקומות שהם ללא ספק מקומות חובה במהלך טיולים בברצלונה. אחד המקומות הוא שדרת רמבלה, שהיא בעצם העורק הראשי ביותר של העיר. אורכה קילומטר וחצי והיא מייצגת בעיני רבים את ברצלונה עצמה.

גם כיכר קטלוניה היא מקום שצריך לבקר בו ולראות את כל המזרקות, את הפסלים וכמובן גם היונים. גם כנסיית סגרדה פמיליה, שעוצבה על ידי אנטוניו גאודי, שלא סיים לבנות אותה, היא יצירת מופת שחייבים לראות.

האוכל רבותיי, האוכל

ברצלונה נמצאת בצומת דרכים אירופאי, ומשלובים בה טעמים מכל האזור, לאורך כל השנים. אחד האלמנטים הידועים ביותר שם הוא הטאפאס בר, שם מוגש הטאפאס, שהוא המאכל המסורתי. את הטאפאס בר כסגנון האכלה החלו בשנים האחרונות לאמץ בכל רחבי העולם. אפשר לומר שהכל התחיל מאותם טיולים בברצלונה שעשו לאורך כל השנים. כך זה התחיל.