סוכנות טרקטורונים

סוכנות טרקטורונים – גן עדן למכורים

יש מקומות שאליהם אנשים כמוני פשוט לא צריכים להגיע. אחד מהם הוא סוכנות טרקטורונים. הרומן שלי עם טרקטורונים מתחיל בגיל 7 במושב בו גדלתי, על הטרקטורון המצ"וקמק של אבא שלי. מאז הג"וק הזה רק גדל ונהפך למפלצתי יותר.

אני חולם טרקטורונים ונושם טרקטורונים, נרגע עליהם כשאני עצבני ומתעצבן עליהם כשאני רגוע. מכור. אחד מהסימפטומים של התמכרות היא שאת הצריך עוד ועוד מהחומר אליו אתה מכור בכדי לקבל את אותה התחושה אליה התרגלתי. זו בדיוק הסיבה שהתגלגלתי לסוכנות טרקטורונים השבוע והלכתי לאיבוד בתוכה. החלטתי לשדרג.

שמעתי הרבה על הספורטסמן XP החדש של פולאריס והחלטתי ללכת לראות במה מדובר. הלכתי לסוכנות טרקטורונים מוכוון מטרה ברמה עקרונית – לדלות אינפורמציה על הספורטסמן וללכת הביתה, בלי להתבלבל יותר מדי. כמובן שלא עמדתי בזה…ביליתי שלוש שעות בסוכנות טרקטורונים ויצאתי בנזק הרבה יותר גדול ממה שתכננתי. למדתי על החידושים של פולאריס – הגה כח, או יותר נכון כידון כח, סיבוב יחידת ההילוכים כך שהפיסוק על הטרקטורון יוקטן ועוד מיני קישקושים חדשים.

סוכנות טרקטורונים שטופה בריח של חדש שמסחרר אנשים כמוני. הדגמים המבהיקים שעומדים גאים באולם התצוגה, רק מחכים שיקחו אותם לשטח ויקרעו אותם…משהו מטורף. הבעיה היא שמכורים לא יודעים לשלוט בעצמם. קניתי שני טרקטורונים באותו יום – אחד לי ואחד לבן שלי. מה יש, שילמד. זה לא שאני kasyna שוחה בכסף ממש לא, פשוט לא ידעתי במה לבחור אז הלכתי על גם וגם.

מעבר לכך, הבן שלי כבר מזמן רוצה טרקטורון, יש לו יומולדת ואת שלי אני לא מוכן לתת לו. כולם יוצאים מבסוטים מעסקה כזו חוץ מהאישה ומנהל הבנק. מה לעשות. למזלי הטרקטורון אצלי הוא גם כלי לעבודה במושב ככה שיש לי תירוץ טוב מספיק לזה שאני צריך טרקטורון חדיש וטוב. הבן התחיל לעזור גם הוא במושב כך שיש תירוץ גם לטרקטורון שלי. כל סוכנות טרקטורונים מתה על אנשים כמוני, מזהים אותי מקילומטרים לפי זה שאני לא ממצמץ באולם תצוגה כדי לא להפסיד כלום. כל אחד והמחלות שלו, מה לעשות ? יש התמכרויות יותר גרועות.