תא צילום לחתונה – אטרקציה מדליקה לאורחים

אתם עומדים בפני הפקה של אירוע חגיגי כזה או אחר ? מחפשים משהו חדש בתחום האטרקציות לאירועים ? מעוניינים להפתיע את האורחים במשהו מעניין שעוד לא נראה בחתונות האחרות ? היום מוצעות לכם אטרקציות רבות ומגוונות אשר יוכלו להעשיר את האירוע שלכם בצורה יוצאת מן הכלל.

אם מדובר באירוע חתונה, אין כל ספק, כי תא צילום לחתונה יספק את מבוקשכם ויביא עימו התפעלות רבה מצד המוזמנים. תא צילום לחתונה הוא תחליף הולם למגנטים המוכרים והוא מאפשר לכל אורח להפיק עבור עצמו את התמונה שהוא רוצה. תמונות אלה יישארו לכם למזכרת או יהיו למזכרת מהנה עבור האורח עצמו, מה שלא יהיה יעודה של התמונה, היא תספק הנאה מרובה, כאשר תא צילום עצמו יהיה לנגיעה טכנולוגית שתספק חוויית אינסטגרם לאורחי החתונה .

כיצד תא צילום לחתונה עובד?

תא צילום לחתונה הינו קופסה שקופה מפלסטיק שבה מוצבים שני כיסאות, כאשר על הקיר שממול ישנו מסך מגע עם מצלמה. כל אורח שיכנס לתוך תא צילום לחתונה יוכל לבחור את זווית הצילום ואת העיצוב של התמונה הסופית וזה יספק עניין רב. מכיוון שבדרך כלל תא צילום הנו מרווח, הוא יכול להכיל כמה אורחים ולספק תמונות קבוצתיות מצחיקות .

מה הן העלויות והאם זה כדאי ?

כאשר מתכננים חתונה, מאוד חשוב לחשב נכון את כל העלויות ולעקוב אחרי התקציב. עלותו של תא צילום ולחתונה אינו שונה בהרבה מעלות שירותי צילום המגנטים, אך לעומתו המגנטים, זוהי אטרקציה חדשה ומפתיעה שתהפוך את האורחים למעצבים דיגיטאליים בכמה דקות בלבד .

תוספת מיוחדת לחוויה ייחודית במינה

מגוון התוספות שניתן להזמין היום לשדרוג חוויית האירוח הוא עצום וכל אחד בוחר את מה שמתאים לו הן מבחינת התקציב והן מבחינת העניין. תא צילום לחתונה הוא אחד הלהיטים האחרונים שזוכה להצלחה, אז לפני שכולם יכירו אותו, מהרו והזמינו אחד לחתונה שלכם, מובטח לכם כי אחרי קצת ריקודים וכמה משקאות אלכוהול האורחים ימצאו בו עניין רב .