שכיר עצמאי

שכיר עצמאי פותר לכם התלבטות

עד היום עבדתם בתוך שכירים ונהניתם מהזרמת משכורת חודשית על ידי המעסיק, וכן תלושי שכר מסודרים. יחד עם זאת, ביום מן הימים החלטתם שאתם רוצים לצאת לשוק העבודה העצמאי, ולעבוד למעשה בתור פרילנסרים. אבל אתם מרגישים שיש משהו שעוצר אתכם – אתם רוצים להיות בטוחים שכל הזכויות שלכם יגיעו אליכם, אתם לא רוצים להסתבך בעבודה מול מס הכנסה, ואתם בעצם זוכרים עד כמה נוח לעבוד כשכיר. מצד שני, אתם לא רוצים לוותר על היכולת להתפתח כעצמאיים על כל המשתמע מכך. אם אלו הם פני הדברים הרי שהמסגרת של שכיר עצמאי היא המסגרת הטובה ביותר עבורכם.

ליהנות מכל העולמות

המסגרת של שכיר עצמאי, היא למעשה המסגרת שנותנת לכם לקחת את היתרונות משני העולמות, הן של השכיר והן של העצמאי, וכמו כן לבטל את החסרונות. מצד אחד, בתור שכיר עצמאי אתם תהיו זכאים לקבל את הזכויות המלאות של שכירים – כולל ביטוח לאומי, ואי התעסקות עם רשויות המס והמע"מ. מצד שני, אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות שלכם בתור אנשים עצמאיים – אתם תעבדו כמה שרק תרצו, והמשכורת שלכם תגדל לפי התפוקה שלכם וכמות הלקוחות שלכם, בתחום שבו אתם עובדים.

איך זה אפשרי?

אתם בטח תוהים, איך זה בכלל אפשרי לעבוד במסגרת נהדרת כזו. היום כדי לעבוד בתור שכיר עצמאי, אתם יכולים למצוא חברות שונות שזה בדיוק מה שהן עושות – נותנות לכם את המסגרת להשתכר בתור שכירים, למרות שבפועל אתם בעצם עצמאיים בסגנון העבודה שלכם. החברה היא זו שתדאג לכם לתשלומים מול כל הרשויות השונות, ותנכה אותם באופן קבוע מהמשכורת שלכם, תבצע תיאומי והקלות מס וכיו"

כמה זמן שרק רוצים

חשוב מאד להבין, שזמן העבודה שלכם במעמד של שכיר עצמאי הוא ממש לא מוגבל בזמן. יש אנשים שבוחרים זאת בתור פתרון זמני בלבד, ויש מי שכבר התרגלו לשיטה זו. אתם בכל מקרה מוזמנים לפנות לחברה מקצועית שמומחית בתחום, ואשר תוכל להסדיר עבורכם את כל התיאומים הדרושים לצורך כך.