שילוט רכב

בעלי עסקים מחפשים באופן תמידי דרכים חדשות ויצירתיות ביותר להשיג חשיפה ולמשוך לקוחות פוטנציאליים כאלה ואחרים. ישנן פלטפורמות שונות ומגוונות לפרסום העסק או המותג, אך ללא כל ספק ניתן לומר די בוודאות כי רובן יקרות ומצריכות איתור שטחי פרסום בפריסה רחבה או רכישת זמן מסך לפרסומות בטלוויזיה. שילוט רכב הוא אמצעי פרסום פשוט וחסכוני יותר, שכן הוא משתמש באמצעים אשר עומדים לרשות החברה ממילא, מה שחוסך את העלויות אשר כרוכות בהשכרת שטחי פרסום על גבי לוחות המודעות או בעיתונים.

הגברת החשיפה באמצעות שילוט רכב

כלי הרכב אשר עומדים לרשות החברה נחשפים לכמות גדולה מאוד של לקוחות פוטנציאליים. פרסום באמצעות שילוט רכב, אם כן, מבצע שימוש בנכסים הקיימים של החברה ומעניק להם ערך מוסף עבור בית העסק. שילוט רכב בצורה נכונה יביא לחשיפת המותג בקרב נהגים אחרים על הכביש ובקרב הולכי הרגל. אלה נחשפים אל החברה במהלך השגרה היום – יומית שלהם, ומבלי שנהג הרכב ישנה את הרגלי הנסיעה שלו.

פרסומת ניידת וקבועה עם שילוט רכב

שילוט רכב מצריך הוצאה חד פעמית, אשר כוללת את עיצוב הלוגו או הפרסומת ואת הפקתה. לאחר שלב ההפקה לא נדרשות עלויות נוספות, למעט עלויות התחזוקה של הרכב – אשר היו קיימות ממילא. בית העסק נהנה מפרסומת אשר אינה תלויה בשטחי פרסום, בשיקולי רייטינג או בשיעורי החשיפה של כלי התקשורת השונים. כל זאת ועוד, הפרסומת הניידת מגיעה לכל מקום ברחבי הארץ, כך שהחשיפה היא אדירה ואפקטיבית יותר ללא כל צל של ספק.

שילוט רכב מאפשר לכם לקבל פרסום יעיל ללא מאמץ

יתרונותיו הרבים של שילוט רכב הם אשר הופכים אותו  לכלי שיווק מוצלח במיוחד. העלויות נמוכות, החשיפה רבה וההכנסות עולות בהתאם, ומבלי שנעשה כל שינוי בהרגלי הנהג, העסק או הלקוחות הפוטנציאליים. שילוט רכב מאפשר ניצול מרבי של הרכבים הקיימים בבית העסק, לצד ניצול הזמן שמעביר הרכב על הכביש, ברחובות הערים ואף כאשר המנוע דומם בחניון הציבורי. אין דרך פשוטה וטובה יותר מזו לפרסום המותג שלכם.