רצח רבין

רצח רבין הוא ללא ספק המאורע הפוליטי בהא הידיעה הבולט והזכור ביותר בהיסטוריה של מדינת ישראל, ומן הסתם כלל לא לטובה, אלא בדיוק להיפך. יתרה מכך, לא די בכך שרצח זה היה הרצח הראשון של ראש ממשלה מכהן ואושיה פוליטית מן המעלה הראשונה במדינת ישראל, אלא שאין ספור דובר לאחר הרצח, כי רצח זה הינו קונספירציה במלוא מובן המילה.

פרטים מעניינים אודות רצח רבין, האווירה במדינה ועוד

כידוע, רצח רבין התרחש בימים הראשונים של חודש נובמבר של שנת 1995. מיקום הרצח היה בכיכר מלכי ישראל אשר בעיר בתל אביב, ומיד בתום עצרת התמיכה בהסכמי אוסלו, הסכמים אשר את תהליכים הוביל ראש הממשלה דאז, יצחק רבין. עכשיו, חשוב לציין, כי הסכמים אלו עוררו סערה אדירה במדינה באותה תקופה סוערת, והיו כאלה שאף קראו מראש את המפה. כידוע, עצרת התמיכה הסתיימה ברצח רבין על ידי casinoscash.co.uk יגאל עמיר, פעיל ימין קיצוני אשר התנגד לרבין ולדרכיו.

מאז ועד היום, רצח רבין לא פוענח באופן חותך וחד משמעי

כאמור, יגאל עמיר הינו הרוצח המזוהה, הבלתי מעורער והמורשע אשר אחראי על רצח רבין. בהתאם, יגאל עמיר קיבל עונש של מאסר עולם ללא שום אפשרות לחנינה. יחד עם זאת, החקירה שניהל מבקר המדינה דאז מעלה מסקנות חותכות, כי יגאל עמיר כלל אינו ה"מוח" הראשי והיחיד אשר תכנן והוציא לפועל את רצח רבין, ולמעשה אף האשים את השב"כ על טיוח ממצאים ואפילו שיתוף פעולה (שלא לדבר על מעורבות ושיתוף פעולה של מכון מחקר אמריקני)!

קיימות אין ספור תיאוריות כיד הדימיון אודות רצח רבין!

משנת 1995 ועד היום, קמו להן אינספור תיאוריות קונספירציה אודות רצח רבין. חלק מכל אותן תיאוריות טוענות, כי רצח רבין הינו פעולה ישירה של הימין הקיצוני, חלק אף טוענות כי יגאל עמיר כלל אינו הרוצח, וחלקן אף טוענות ( כאמור ), כי רצח זה הינו מלאכת מחשבת ושיתוף פעולה ענף בין גורמים ימניים, השב"כ וגורמים בינלאומיים.