קוסטה ברווה

ים, טיול וסלבדור דאלי – רשמים מקוסטה ברווה

אתם מרגישים שאתם זקוק לנופש מעולם אחר? נופש שרואים אותו בעיקר בסרטי הקולנוע? היום הפתרון פשוט מאד – חופשה מהנה בקוסטה ברווה. קוסטה ברווה הפכה בשנים האחרונות לאחד היעדים המועדפים על תיירים מכל העולם. התיירים מגיעים מכל העולם – ובכלל זה גם מישראל – כדי לנפוש ולהירגע בחופיה המדהימים של קוסטה ברווה – רצועת חוף ארוכה ומוסדרת, רצופת מקומות בילוי כמיטב המסורת הספרדית של הנאה צרופה. אולם, לא רק חופים יש בה בקוסטה ברווה – גם אמנות, היסטוריה, אתרי טיולים – ובמילים אחרות, כל מה שאתם צריכים בשביל חופשה מושלמת לכם ולמתלווים אליכם.

לא במקרה קוראים לזה חג החירות

חג הפסח ידוע בכינויו כחג החירות, והכל יודעים כי בכל דור ודור חייב אדם לראות את עצמו כאילו יצא מעבדות לחירות. אתם וודאי מסכימים על כך, כי אין דרך טובה לעשות את זה אלא תכנון חופשה רצינית. תכנון החופשה יכול להיות אינטנסיבי ומתיש ואילו החופשה – הרחק ממקום העבודה וכו', תיתן לכם את ההרגשה שוודאי חשו הישראלים שהוצאו ממצרים בעת ההיא ביד חזקה ובזרוע נטויה…..

חופשה בקוסטה ברווה היא יעד אידאלי

היתרון הגדול של קוסטה ברווה בספרד הוא המרחק הקצר יחסית מישראל. במקום להרחיק אל יעדים מרוחקים במיוחד, בתום טיסה קצרה של כ-5 שעות אתם יכולים להיות על אחת מרצועות החוף היפות ביותר בעולם כולו – קוסטה ברווה. בקוסטה ברווה תחכה לכם רצועת חוף יפיפה באורך 150 ק"מ. רובם המכריע חופים מוסדרים אשר בצידם תמצאו גם בארים, מסעדות, פאבים ואת כל מה שאתם צריכים בשביל החופשה המושלמת שלכם.

מה עניין ים לסאלבדור דאלי?

קוסטה ברווה – לא הרבה יודעים זאת – היא מקום לידתו של הצייר הגאון והמגלומן המוצהר – דאלי. אמנם שמו נקשר לא מעט בברצלונה, שאיננה נמצאת רחוק מקוסטה ברווה, אבל הוא נולד דווקא בקוסטה ברווה וחי שם חלק גדול מחייו. כמתחייב ממקום לידתו של גאון כזה, תוכלו למצוא בקוסטה ברווה גם הרבה מאוד אטרקציות תרבותיות ואחרות. חופשה מושלמת מצפה לכם, כבר אמרנו?