צימרים בדרום

צימרים בדרום הפכו לחלק בלתי נפרד מנוף הדרום !

במשך שנים על גבי שנים, הנוף של איזור דרום הארץ היה בעיקר 'מורכב' מן האלמנטים הבאים: מדבר גדול ואין סופי, הרים גבוהים ותלולים, שמיים כחולים במשך כמעט כל ימות השנה, אוויר צח וגם נעים ועוד. בפועל, כל אלו מתהווים לכדי תמונת נוף מיוחדת וייחודית מאין כמוה. יחד עם זאת, במהלך השנים האחרונות, צימרים בדרום הפכו לחלק בלתי נפרד מן הדרום ולתופעה צרכנית ייחודית ומעניינת, והם מושכים אליהם יותר ויותר מבקרים אשר גילו את הקסם שבאירוח כפרי באזור כה מיוחד זה .

צימרים בדרום – נגזרת ישירה לתופעת הצימרים בישראל

על אף העובדה, כי צימרים בדרום רבים, מכל הסוגים ומכל האיכויות הופיעו באיחור 'אופנתי' משהו, צימרים אלו מהווים המשך ישיר לתופעת הצימרים הפופולארית והענפה של מדינת ישראל בעשור האחרון. מבחינה כרונולוגית, הצימרים בארץ החלו את דרכם בסוף שנות ה – 90, בעיקר בצפון הארץ – ואילו היום, עשר שנים וקצת לאחר מכן, איזור הדרום מאופיין בתעשיית צימרים איכותית ומפנקת אשר ידועה בשם צימרים בדרום, תעשייה אשר כוללת בתוכה צימרים מכל הסוגים, לכל צורך ולכל מטרה, ובכל תקציב בהתאם לרמת האירוח .

צימרים בדרום הינם צימרים לכל צורך ועניין !

ראשית, נתחיל מן העובדה, כי אין שום הבדל בין צימרים בדרום לבין צימרים בצפון או למרכז, למשל. יתרה מכך, צימרים בדרום נחשבים אפילו לייחודיים ומיוחדים הרבה יותר, וזאת הודות לעובדת המיקום והסביבה יוצאת הדופן שבהם הם נמצאים. שנית, גם צימרים בדרום באים לידי ביטוי בדמותן של בקתות עץ אינטימיות, רומנטיות ומפנקות אשר כוללות ג'קוזי פרטי, בריכת שחייה, פינוקים קולינריים ועוד .

מגיע לדרום? צימרים רבים מחכים לך

מעבר להימצאותם של צימרים בדרום רבים, איכותיים ומפנקים ביותר, איזור הדרום מכיל בתוכו אינספור אטרקציות אשר 'מושכות' אינספור טיילים, מבקרים ותיירים. יחד עם זאת, אף בילוי בדרום לא יהיה שלם ומושלם ללא שהייה במסגרת של צימר כזה או אחר מבין מגוון צימרים בדרום אשר מאפשרים אירוח, שהייה לינה ועוד .