צילום היריון

החלטת שאת עושה צילום היריון

לפני מספר חודשם נכנסת להיריון, וכעת כשאת כבר בשלבים של ההיריון המתקדם, את מרגישה איך הגוף שלך וגם הנפש שלך עוברים שינויים מסעירים. את רוצה לתעד את התקופה הזו כמו שצריך, גם עבורך, גם עבור בן הזוג שלך, וגם עבור הילד אשר ייוולד בעתיד. לכן, את פונה לסטודיו מקצועי שיבצע צילום היריון.

צילום היריון מקצועי יתעתד את התקופה הזו בחייך בצורה היפה והאיכותית ביותר ויותיר זיכרונות מוחשיים לתמיד. אבל איך אפשר לבחור את הסטודיו הנכון? איך יודעים שעובדים באמת עם גורם מקצועי שאפשר לסמוך עליו בתחום של צילום הריון?

כדאי לבחור בצלמת

באופן עקרוני, אם זו הפעם הראשונה שאת עושה צילום היריון, ובוודאי אם זו הפעם הראשונה שאת בכלל עומדת מול צילום מקצועי, כדאי לבחור בצלמת ולא בצלם. למה דווקא צלמת? משום שהאופי של צילום היריון הוא לעתים קרובות אופי מאד אישי, אינטימי, ואף נשי. רק אישה מסוגלת להבין את החיבור שיש לאם לעתיד שנמצאת בהיריון  לבין התינוק שלה, ולכן רק אישה גם יכולה להפיק סט מדהים כל כך. מעבר לכך – לעתים קרובות צילום היריון כולל צילומי עירום מלאים או חלקיים, ורוב הנשים מרגישות באופן טבעי נוח יותר עם צלמת.

ללכת איך שאת מרגישה

חשוב מאד להבין שאת זו שמכתיבה את הקצב של צילום היריון ולא הצלמת המקצועית. אם יש תנוחה שלא נוחה לך – בחרי בתנוחה אחרת. אם יש ביגוד מיוחד שאת רוצה להביא אל צילום היריון – בואי איתו. הצילום עצמו יכול להיות ארוך או קצר, והאפקטים עצמם יכולים להיות מגוונים למדי תוך כדי התהליך.

אפשר גם בפעם הבאה

אם עשית בעבר צילום היריון את בוודאי יודעת שמדובר בחוויה ייחודית – אך אין שום סיבה שהיא תהיה חד פעמית! היום, יותר ויותר אימהות שכבר התנסו בעבר בחוויה של צילום היריון, מבינות עד כמה הן מעוניינות לעשות זאת שוב בהיריון החדש שלהן. את מוזמנת לחזור על התהליך שוב, וליהנות מתוצר מופלא שיישמר לעד.