פצועים בראש

יוצרי עספור המצליחים, הצמד חנן סביון וגיא עמיר, יעלו בקרוב סדרה חדשה מפרי עיטם. היוצרים כתבו סדרה חדשה הנקראת פצועים בראש וגם ישחקו בה. הסדרה כמובן תעלה בערוצי הכבלים של הוט, בערוץ 3 וגם ב- Hot VOD.  פצועים בראש הינה דרמת מתח חדשה בבימוי של ירון ארזי ובכיכובם של שחקנים מובחרים כמו אגם רודברג, רותם זיסמן, תובל שפיר, מוריס כהן, דר זוזובסקי, נתן נתנזון ואחרים.

פצועים בראש תגיע אלינו לאחר הצלחה גדולה של הסדרה 'עספור', אותה יצרו חנן סביון וגיא עמיר ואף מכרו לרשת הטלוויזיה האמריקאית – פוקס. ניכר מאוד כי אנו נהנים מאוד מהעלילות שנרשמות מפיהם של היוצרים הישראלים, נהנים מן ההומור ומהליהוק המבטיח.

דרמת המתח מצולמת בימים אלו וגם מסיימת את ליהוקה בקרוב. אנו מצפים לתוצרים שינעימו את הערבים שלנו בקיץ הקרוב. כמו כן, התגעגענו לשחקנים וכוכבים חדשים, לאגם רודברג המדהימה ביופיה ולסיפור רענן ושובה לב.

קצת על השחקנים בדרמה 'פצועים בראש':

רודברג תגלם דמות מעניינת ובולטת העונה לשם זוהר, זאת לאחר שנעלמה הרבה מאוד זמן מן המסכים בגלל שקדנותה בלימודי משחק. תובל שפיר, צעיר בן 19 מבטיח שכבר רשם לפנינו רזומה עשיר ב'השמיניה', החולמים' וגם בסרט 'פעם הייתי' של אבי נשר. תובל ישחק דמות בשם יובל. רותם זיסמן תהיה נעמה בסדרה פצועים בראש ולא הרבה מידע דולף החוצה.

פצועים בראש תהיה סדרה מעניינת בת 9 פרקים, כאשר כל פרק ימשך ארבעים וחמש דקות. צפויה לנו דרמת מתח עם התרחשויות מפתיעות שירתקו אותנו כמו שרק עמיר וסביון יודעים.

היוצרים כבר סיפרו שהסדרה מתעסקת בעיקרה בשאלה 'מה הקו האדום שלך?', עדיין מידע מעורפל וכנראה שנזכה להבין רק בצפייה בסדרה פצועים בראש עצמה.