סקי

העובדה שישראל היא מדינה חמה כנראה משפיעה גם על תרבות הנופש שלנו. כישראלים אנו מזוהים עם ים, חום, בריכה, שיזוף, מטקות חופשות ביוון או בכרתים או מקסימום נסיעת שורשים למרוקו, אבל אפשר גם אחרת. לא חייבים לנהור אחרי כולם להכל-כלול ביוון וגם לא לנסוע רק לאירופה הקלאסית ולנפוש ברומא כמה ימים. גם בתור ישראלים ניתן לצאת לחופשת סקי ולגלות את הספורט הנהדר הזה שמלהיב מליונים ברחבי העולם כולו. לא מדובר על התגלשות על ניילון בחרמון, מדובר על חופשת סקי מסודרת באחד מאתרי הסקי הטובים בעולם .

חופשת סקי באירופה

נכון שישראל איננה מדינה קרה ואין בה אתרי סקי רציניים וגם האתר הקטן שנמצא בחרמון הוא יותר אטרקציה למשפחות שרוצות להראות לילדים שלהן שלג ולא משפחות הבאות לחופשת סקי אמיתית. קיים מחסום פסיכולוגי בין הישראלי הממוצע וחופשות סקי, אבל ניתן לשבור מחסום זה באמצעות חופשת סקי מפנקת באחד מאתרי הסקי המהממים שנמצאים באירופה .

חופשת סקי – פופולארית בכל העולם

חופשות סקי הם צורת נופש וספורט נפוצים בעולם כולו. בכל יבשת יש את אתרי הסקי שלה והמוני אנשים לוקחים את החופשה השנתית שלהם על פי מועדי פתיחת אתרי הסקי בעולם. את חופשות החורף שלהם רבים בעולם מבלים באתרי סקי ידועים. כיום ניתן להגיע לאתרי הסקי בעולם בלי כל בעייה בטיסות מכל מקום. אין עוד מחסום גיאוגרפי ובאותה קלות שטסים לפריז ניתן לטוס לכל אחד מאתרי הסקי באלפים או בבולגריה .

תכנון חופשת סקי

נכון שכשיוצאים לחופשת סקי יש לתכנן ולקחת דברים רבים מראש, אבל כך אנו נוהגים בכל חופשה שנצא אליה. לא?! אחרי חופשת הסקי הראשונה תוכלו כבר להחשיב את עצמכם למומחים ולא תרגישו לחץ בארגון. בתכנון חופשת סקי יש להחליט על היעד באירופה או באמריקה או בכל מקום אחר. האתר צריך יהיה לענות על הצרכים שלכם ומרבית הישראלים שיוצאים לחופשות סקי עושים זאת באירופה באלפים א בבולגריה. קבלו המלצות ממי שכבר היה וצאו לדרך לחוויה של כיף אמיתי.