מרפאות שיניים מודרניות

מרפאות שיניים מיוחדות

ישנן מרפאות שיניים אשר מתמחות בתחומים ספציפיים שונים ורבים, אחד מאלה הוא התחום של הכתרים. מרפאות שיניים אשר מתמחות בכתרים מחזיקות לפחות רופא שיניים אחד אשר מתמחה בתחום זה ויש לו את הניסיון הכל כך חשוב בטיפול מן הסוג הזה. רופא מומחה בתחום הכתרים יוכל לדעת בבדיקה של צילומי השיניים האם יש צורך בכתר או אשר טיפול אחד יכול לעזור. רופא מומחה אשר מכיר את תחום התמחותו היטב ידע להחליט נכון עבורכם ועבור מצב השיניים שלכם בצורה הטובה ביותר.

מה הם כתרים בשיניים?

כתרים הם מבנים אשר מורכבים על שיניים אשר כמובן נעשה בהם טיפול מסוים על מנת לחזק את השן ולתת לה מראה אסתטי יותר בגמר הטיפול. לפני שנכנסים לטיפול של הרכבת כתרים בשיניים על רופא השיניים לתת לכם הסבר מקיף אודות הטיפול והשלכותיו השונות לגבי השיניים שלכם. כמו כן, יש להנחות את המטופל כיצד לנהוג עם שיניו לאחר הטיפול. סיבות לביצוע כתרים בשיניים הן שן חלשה אשר אחיזתה רפוייה או שהיא מאד פגיעה, מצבי לחץ גדולים על השן וגם נסיגת חניכיים יכולה להיות סיבה לכתרים.

מרפאות שיניים – מתי עושים כתר?

מרפאות שיניים מתמחות, אשר מתמחות בכתרים הן היחידות אשר רשאיות לעשות כתרים בשיניים, ורק רופאי שיניים מומחים לכתרים יכולים ורשאים לבצע זאת. מדובר בשיניים אשר נפגעו ממחלת העששת אשר גרמה להתדרדרות מצב השיניים עד למצב של אין ברירה אלא לעשות כתרים, או לשיניים אשר כבר טופלו מספר רב של פעמים וכי הגיע הזמן לחזק אותן באופן משמעותי יותר.

ביצוע כתרים בשיניים

כפי שנאמר, רק מרפאות שיניים אשר מתמחות בכתרים רשאיות לבצע טיפולים אלה ורק על ידי רופא שיניים אשר מתמחה בתחום הכתרים. יש לזכור כי כתרים בשיניים הם גם פעולה רפואית גרידא וגם הקניית מראה אסתטי יותר למערכת השיניים כולה. זו הסיבה כי רק רופא מומחה לדבר אשר מכיר את כל הטכניקות החדישות והחומרים העכשוויים הוא האדם אשר מוסמך לעשות לכם כתרים בשיניים בצורה המקצועית ביותר.