מומחי תקשור

ליצור קשר

התקשור הוא אחד התחומים שעניינו את האדם משחר ההיסטוריה. מאז ומעולם היה ברור כי אנו לא לבד כאן וכי ישנם כוחות אשר משפיעים עלינו. אם אנחנו רוצים לדעת לאן הולכים חיינו והאם אנו פועלים נכון בפעולות השונות שלנו, אנו יכולים לפנות אל מומחי תקשור. מומחי תקשור הם מתקשרים אשר יש להם ניסיון רב בתחום והם פנויים לסייע לנו בדילמות שלנו בחיים. המומחים יוכלו לסייע לנו לפתור דילמות, לקבוע מה לעשות בהמשך חיינו ולבדוק את הסביבה בה אנו חיים.


דילמות בחיים

כל אדם נתקל בדילמות כאלו או אחרות בחייו. כאשר הדילמה קשה והפתרון שלה משנה את החיים, כדאי לערוך התייעצות. ניתן לפנות אל מומחי תקשור על מנת לקבל תשובות לפתרון הדילמה ואז לא להיות בודדים בהחלטה. המומחים יוכלו לראות את התמונה הכוללת שהובילה לדילמה, לעזור לנו להבין אותה ובהתאם לתת את הפתרון המתאים לנו ביותר.


המשך חיינו

אם אנחנו נמצאים בצומת דרכים, אנו בוודאי נרצה מישהו שילווה אותנו הלאה. מומחי תקשור יכולים לסייע לנו בכל הנוגע להבנה איך להמשיך בחיינו כשלעיתים ההחלטה תהיה שונה לחלוטין מזו שחשבנו עליה מלכתחילה. מומחי תקשור עברו כבר אנשים רבים ונתקלו בקשיים רבים ומגוונים והם ישתמשו בכל הכלים שברשותם כדי לסייע בקבלת החלטה מה עלינו לעשות עכשיו.


כלים שונים

את התקשור מבצעים מומחים והם עושים זאת בעזרת כלים גבוהים. הכלים הגבוהים אלו יישויות כאלו או אחרות כמו למשל מלאכים. המתקשרים הם כמו צינור מעבר של ידע שכשמצד אחד אנחנו נמצאים ומשתפים את הבעיה שלנו ומהצד השני נמצאות היישויות שאנו מגיעים אליהן ולמענה שלהן דרך אותם מתקשרים. המתקשרים עוזרים לנו לקבל את התשובות דרך מענה מגבוה.