טיול לפרו ובוליביה

אתרי חובה בפרו ובבוליביה

הגיע הזמן שאתם מרגישים מוכנים לטיול מיוחד במינו. חרשתם כבר את אירופה לאורכה ורוחבה ואתם מעוניינים במשהו אחר, שונה ואטרקטיבי. פרו ובוליביה יתנו לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים. אז בואו ונבדוק מה מחכה לכם אם תבחרו לצאת לטיול במחוזות הכל כך מעניינים האלה.

ישנם מספר אתרים שנחשבים חובה עבור כי מי שמתכנן טיול לפרו ובוליביה. למרות ששתי המדינות הללו, הנמצאות על רכס האנדים אשר חוצה את הצד המערבי של יבשת דרום אמריקה, מכילות אינספור מנהגים תרבותיים עתיקים, מגוון של בעלי חיים ועושר של צומח עדיין ישנן אטרקציות אותן חייבים לראות. מצד שני, טיול לפרו ובוליביה יכול להתבצע בצורה שונה ובהתאם לאופי המטיילים. במילים אחרות, זוגות צעירים המתכננים טיול לפרו ובוליביה יעדיפו יעדים אחרים מאשר משפחות המגיעות לאותם יעדים.

יעדים שונים בפרו

חלוקה של טיול לפרו ובוליביה לאטרקציות המחכות בכל אחת מהמדינות יכולה להקל על ההתמצאות. בפרו למשל אסור לוותר על צפייה בעופות המים הנמצאים בחצי האי פאראקס, על ציורי הקווים ומרכבות האלים של נאסקה ועל איי באייסטאס. מבחינת מוצרי תרבות בולטים המוזיאונים של לימה, מנזר סנטה קטלינה והעיר הקולוניאלית ארקיפה. פרו מציעה גם ביקור באיי האגם טקילה וכמובן בקוסקו – בירת ממלכת האינקה העתיקה והמסתורית.

יעדים שונים בבוליביה

טיול לפרו ובוליביה חייב לכלול גם את המאפיינים הבולטים ביותר של מדינת בוליביה: לה פז וכיכר סן פרנסיסקו ומדבר המלח סאלאר אותו כולנו מכירים בזכות התמונות המרהיבות המצולמות בו. כדאי לבחון אפשרות להגיע גם אל בקעת הירח ולצפות בתופעות הטבע ולנסוע אל האתר הארכיאולוגי טיאנקו.

הפרטים הקטנים בדרך אל החוויה המושלמת

לסיכום, טיול לפרו ובוליביה מורכב מהמון פרטים קטנים אשר יוצרים ביחד חוויה לכל החיים. הדרך הטובה ביותר לשלב בין הרצונות לבין רשימת אתרי החובה היא להכיר אותם מראש, לשלב אותם במסלול טיול לפרו ובוליביה ולבדוק כיצד ניתן לנצל את הזמן בצורה האידיאלית. תכננו היטב טיול לפרו ובוליביה והתרשמו מקרוב מיבשת מרהיבה ביופיה ומלאת סודות נסתרים. נסיעה טובה!