טיולי ג'יפים ברומניה

על המסלול המרהיב של טיולי ג'יפים ברומניה רבים

לא רבים יודעים זאת, אך האמת היא כי יותר ויותר חובבים, מושבעים ומתחילים כאחד, של טיולי ג'יפים ייחודיים ברחבי העולם כולו, החלו להתעניין ולהתנסות באפשרות של טיולי ג'יפים ברומניה. באופן מוחלט, רוב עורכי הטיולים עורכים את טיולי הג'יפים במדינה יפה זו מפאת שתי סיבות: הראשונה, עצם האטרקטיביות של מדינת רומניה, והשנייה, המסלול המרהיב של טיולים ג'יפים ברומניה רבים. על כן, להלן כל מה שצריך לדעת על מסלול זה ומה הוא מזמן לחובבי הטיולים מן הסוג הכל כך אטרקטיבי הזה.

 טיולי ג'יפים ברומניה 'יוצאים' מתל אביב ישר אל הרי הקרפטים

כמו אין ספור טיולים אחרים, הרי שגם טיולי ג'יפים ברומניה 'יוצאים' מנמל התעופה בן גוריון, מהיכן שהם ממריאים ישר אל הרי הקרפטים, התחנה הראשונה של כל טיול ג'יפים ברומניה, היכן שטיילי הג'יפים יתוודעו לכל האטרקציות הבאות: אין ספור כפרים עתיקים וקסומים, נהר פרחובה, העיירה הקסומה של סיניה, רכס הבוצ'ג היפהפה, אגם בולבוץ' המיוחד ועוד אטרקציות מקומיות רבות במיוחד.

 טיולי ג'יפים ברומניה לא פוסחים כלל גם על ברשוב וטרנסילבניה

העיר העתיקה, הייחודית והמיוחדת של ברשוב מהווה חלק בלתי נפרד מן המסלול של אין ספור טיולי ג'יפים ברומניה. בטח כאשר עיר זו מוקפת באין ספור יערות, נהרות ונחלים, כוללת בשטחה את הר טמפה, איזור עיר עתיקה ייחודי ביותר ועוד. בנוסף (ובאופן מובן ביותר), טיולי ג'יפים ברומניה גם כלל לא פוסחים על טרנסילבניה, רמה יוצאת דופן ואחד מן האיזורים המפורסמים ביותר ברומניה, איזור אשר מכוסה כל כולו ביערות, כפרים עתיקים, מערות ועוד.

 פרטים חשובים על טיולי ג'יפים ברומניה מבחינת מחיר

בניגוד לטיולי ג'יפים אחרים בחו"ל אשר עולים הון, טיולי ג'יפים ברומניה מאופיינים במחיר אטרקטיבי ביותר (לרוב, בין 500 יורו ל – 1000 יורו). בנוסף, בניגוד לטיולי ג'יפים אחרים רבים, המחיר של טיולי ג'יפים ברומניה כולל הכול, דהיינו, טיסות הלוך ושוב, כל המיסים וההיטלים הדרושים, לינה מוסדרת מראש, אספקת כלכלה מלאה, כניסה לכל אתרי ויעדי מסלול הטיול ועוד.