חיסכון בעלויות תקשורת במשפחה

הוצאות התקשורת של משפחה עלו בשנים האחרונות בצורה משמעותית. אם בעבר הייתם משלמים עבור קו טלפון קווי של בזק ובזה היה מסתכם העניין, הרי שכיום הדבר הרבה יותר מורכב והעלויות עולות בהתאם. ברוב המשפחות יש טלפון סלולרי לכל אחד מבני המשפחה, יש טלפון קווי בבית, אינטרנט וטלויזיה בכבלים. כל אלה הם זוללי תקציב גדולים וניתן לעשות הרבה לכדי חיסכון בעלויות תקשורת .

חיסכון בעלויות תקשורת – טלפון קווי

הטלפון הקווי משמש את הבית לשיחות רגילות, לשיחות בין לאומיות, לשליחת פקסים ובהרבה הבתים ספק האינטרנט הוא בזק המחובר דרך הקו הביתי שלכם. כדי לעשות חיסכון בעלויות התקשורת שלכם ניתן להשתמש בחכמה במכשירים השונים. למשל: טלפונים לחו"ל ובתוך הארץ יכולים להיחסך כליל במידה ואתם משתמשים בסקייפ כאמצעי תקשורת. אמצעי זה לא עולה פרוטה והוא יושב על רשת האינטרנט שלכם. אפשרות  נוספת לחיסכון היא לעבור ל " קו קל " עבור אלה שלא משתמשים בנייח שלהם כמעט בכלל ולשלם תשלום קבוע נמוך הרבה יותר .

חיסכון בעלויות תקשורת – טלפונים סלולאריים

בסעיף זה ניתן לחסוך והרבה. ראשית ברוב החברות יש מסלולים משפחתיים המוזילים את העלויות בהרבה. שנית תמיד אפשר לעבור לחברה זולה יותר. שלישית אין צורך לחבר את הילדים לגלישה בניידים שלהם, שיעשו זאת מהבית. ודבר אחרון אם אתם online casino רוכשים טלפון לדיבור בלבד ריכשו יד שנייה ואל תוציאו סכומי עתק על חדשים המחייבים אתכם להרבה חודשים .

חיסכון בעלויות תקשורת – כבלים ואינטרנט

כיום ניתן להתחבר לרשת האינטרנט דרך חברת הכבלים והדבר עשוי לחסוך לכם כסף רב במידה ואתם מחוברים דרך בזק לאינטרנט. החיבור המקביל מאפשר לכם חבילת צפייה אטרקטיבית וכן חיבור לתשתית האינטרנט. גם את ספקית האינטרנט ניתן להחליף במידה והעלויות שלה גבוהות מידי .

אם גם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאה השוטפת עבור תקשורת, זה בדיוק הזמן המתאים לבדוק את כל החשבונות החודשיים המגיעים אליכם, ולמצוא את המקומות בהן אפשר לחסוך ולייעל את חשבונות ההוצאות שלכם בתחום התקשורת הלכה למעשה .