חטופים 3

רוצים להשתתף בעונה החדשה של חטופים 3?

הסדרה חטופים הפכה ללהיט פופולארי ביותר בסיום העונה האחרונה שלה בטלויזיה הישראלית. העונה השנייה של חטופים נגמרה זה מכבר, אך הדיבורים על העונה השלישית של חטופים 3 הם כמובן בעיצומם. צריך להבין כי הפקות של סדרות בארץ הן מעט שונות, כי על פי רוב ההפרש בין עונות של סדרת דרמה עומדת על שנתיים ולא על שנה כמו בארה"ב. עם זאת, למרות שהתהליך הוא ארוך למדי ללא כל ספק, הרי שכבר עכשיו רלוונטי מאד להתחיל לדבר על צילומים לסידרה הכל כך מיוחדת ומרתקת הזו לקראת ההכנות הראשונות שלה לעונה השלישית שבדרך.

ההזדמנות שלכם להשתתף

אז נכון הוא שאמנם התפקידים הראשיים של חטופים 3 כבר נקבעו, אבל יש מגוון רחב מאד של דמויות משנה אשר בהחלט יזדקקו לשחקן או לשחקנית כאלה ואחרים אשר יוכלו לגלם אותם בצורה איכותית. מכיוון שגם העונה של חטופים 3 כמו העונות הקודמות נוגעת למעשה בכל החלקים בחברה הישראלית וזה כול לגברים ונשים, צעירים, מבוגרים וילדים, יהודים וערבים וכיוצא בזה – סביר מאד להניח שיש מגוון רחב מאד של טיפוסים אשר יוכלו לקחת חלק כדמויות משנה בסדרה.

מאפיין מיוחד הוא דבר חיובי

מכיוון שעל פי רוב דמויות משנה בתוך חטופים 3 צפויות להיות בעלות רקע מאד ברור ופחות מורכב (שכן הסדרה מתמקדת בדמויות המורכבות והעגולות של החטופים עצמם), אם יש לכם מאפיין חיצוני כל שהוא אשר מאד מאופיין אצלכם – הדבר יכול בהחלט לשחק לטובתכם. צריך להבין, כי התפקיד של שחקני משנה בתוך חטופים 3 הוא לעורר רגש מיידי אצל הצופה, אשר יבין בדיוק למה הם כאן ומה התפקיד שלהם.

למה לברר כבר עכשיו?

כפי שציינו, העונה השנייה של חטופים רק סיימה להיות משודרת לפני מספר שבועות. עם זאת, כדאי להתחיל לברר בנוגע לאודישנים של חטופים 3 כבר בזמן הקרוב. כאמור תהליך ההפקה הוא ארוך למדי, ופיתוח התסריט יושלם ככל הנראה בזמן הקרוב. לאחר מכן יתחילו הצילומים, ועל מנת להבטיח את מקומכם – כדאי לברר על אודישנים לתוכנית.