הרשמה לאח הגדול

הרשמה לאח הגדול לעונה הבאה  – כל מה שצריך לדעת על ההרשמה לאח הגדול

אין זה סוד כי תוכנית האח הגדול היא ללא כל צל של ספק אחת מן התוכניות הפופולאריות ביותר שנראו על מסכי הטלויזיה במדינת ישראל. תהליך הרשמה לאח הגדול החל לקראת העונה הבאה ויש מספר דברים שצריך לדעת לפני שנרשמים לאודישנים של התוכנית על מנת למקסם את הסיכוי להתקבל לצוות התוכנית:

  • האם אתם יכולים להתמודד עם הפרסום? החשיפה של התוכנית הזו?
  • האם אתם מתאימים להיסגר בתוך בית למשך שלושה חודשים ללא אפשרות לתקשר עם העולם?
  • האם תהיו מוכנים לוותר על מקום עבודתכם לצורך התוכנית?
  • האם תהיו מוכנים לוותר על מפגש עם בני המשפחה והחברים?

 ההרשמה מתחילה מספר חודשים לפני עליית התכנית בטלוויזיה והאודישנים נערכים במקום שנקבע מראש לאחר הרשמה באתרי האינטרנט. אם תמצאו מתאימים לאחר מילוי השאלון, תוזמנו לאודישנים.

15 דקות תהילה ליוצאי תכניות ריאלטי

אם אתם מחפשים להתפרסם, הרשמה לאח הגדול או תכניות ריאלטי אחרות יכולה לעזור לכם לזכות ב-15 דקות התהילה. על פי ניסיון העבר של מתמודדים יוצאי תכניות ריאלטי הרבה נעלמים לאחר הפרסום הקצר, אך מספר מתמודדים דווקא הצליחו להתברג בתעשיית הבידור בישראל, וכיום חלקם אף מוכרים מאוד ונהפכו למפורסמים עד היום.

מאנונימיות לפרסום – ויתור על הפרטיות

אחד הפחדים בחשיפה בטלוויזיה הוא הויתור שצריך לעשות על הפרטיות, ולהפוך מאדם אנונימי, שרק מי שהכיר אותו הם החברים בבית הספר, בצבא ובלימודים ובמקום העבודה והמשפחה. האם אתם מכנים לוותר על הפרטיות שלכם לצורך פרסום?

מה מחפשים בעונה הבאה של האח הגדול?

בכל שנה נפתחת ההרשמה לאח הגדול וצוות ההפקה מחפש אחר אנשים שונים בחברה, ואף מנסים לעורר אינטריגות וויכוחים בין המתמודדים והדיירים בבית האח הגדול. על המתמודדים להיות צבעוניים ושונים. למשל: בעונה הקודמת הוכנס לבית האח הגדול מתמודד פרו פלסטיני ומתמודד יוצא צבא ביחידה קרבית, וכך עורר צוות הפקת תכנית הריאלטי האח הגדול ויכוחים אשר יוצרים רייטינג, ומה שיגרום לתכנית להיות יותר מעניינת ובעלת צופים רבים.