הפירנאים

בואו להכיר את הרי הפירנאים

כאשר אתם מתכננים את הטיול הבא שלכם לחו"ל, מומלץ מאד לנסות יעד אשר טרם בקרתם בו בעבר, וכזה אשר מבטיח לכם סוג טיול שלא חוויתם מעולם בכל מסעותיכם בעולם. אם אתם חושבים שראיתם כבר את כל האתרים והמקומות המיוחדים ביותר שיש בעולם – אם מוזמנים להתחיל לחשוב שוב! יש מקום אחד שקרנו עלתה מאד בשנים האחרונות, אך הישראלים מגלים אותו ממש רק לאחרונה. הכוונה היא לרכס הרים מיוחד, שנקראים הרי הפירנאים. מדובר ברכס אשר נמצא בגבול בין צרפת לבין ספרד, כאשר במרכזו נסיכות אנדורה. אבל מה בעצם יש בו ?

 תיירות מכל סוג שתרצו

אין זה מקרה, כי תושבי הפירנאים התפרנסו בעבר מחקלאות – אך כיום הם מתפרנסים בעיקר מתיירות. מדהים לראות איך לאורך כל השנה, הפירנאים מושכים אחריהם אנשים רבים. כמובן ששיא עונת התיירות בפירנאים מתרחשת בחורף – אז ההרים נעשים מושלגים, ואפשר לצאת לחופשות סקי מדהימות במיוחד. יש תרבות של ספורט חורף מפותחת מאד בפירנאים, וכל חובבי הסקי והסנואובורד ימצאו שם את מקומם .

 יש גם דברים נוספים

הפירנאים מתאימים לא רק למי שחולם על ספורט חורף, אלא גם למי שאוהב טיולים קצת יותר אתגריים. הרי הפירנאים כוללים בתוכם מסלולי הליכה מיוחדים, גם בחורף וגם בקיץ (תחת מגבלות של מזג אוויר כמובן). אם תמיד רציתם לצאת למסלול הליכה מושלג של כמה קילומטרים, עכשיו זו ההזדמנות שלכם! אפשר לשכור לעצמכם חדר באחת מהאכסניות במקום, ולצאת לכמה ימי טיול בלתי נשכחים .

 אטרקציות לכל המשפחה

הרי הפירנאים מתאימים מאד גם לנופש משפחתי. כמובן שאם מדובר על נופש של סקי גם הילדים יכולים לגלוש. אבל יש עוד כל כך הרבה דברים בתוך הרי הפירנאים: מערות עתיקות במיוחד, אגמים מדהימים, עיירות ציוריות שנראות כאילו הן נלקחו מתוך ספר, ועוד אטרקציות רבות מספור. אפשר לצאת כאמור גם בחורף וגם בקיץ – וליהנות מהאווירה המיוחדת באזור . זה הזמן לפנות אל סוכנות נסיעות מקצועית ולהזמין.