הכנה למבחן GMAT בעזרת סרטוני הדרכה

מבחן GMAT הוא מבחן קשה מאוד שנמשך יותר משלוש שעות וקובע את הגורל שלכם, האם תלמדו בחו"ל או לא. מבחן GMAT הוא מבחן לא פשוט בכלל ויש האומרים יותר קשה מהבחינה הפסיכומטרית המוכרת, אך גם לא יש הכנה לא רעה בכלל. כיצד מבצעים הכנה למבחן GMAT בצורה הכי מתאימה?

לבחור את שיטת הלימוד העדיפה

כל אחד שרוצה להתכונן למבחן GMAT בצורה הכי טובה שיש חייב קודם כל להבין כיצד עליו להתכונן אליו. יש כמה שיטות ודרכים ללמוד כאשר השיטה המפורסמת ביותר היא כמובן הכנה למבחן GMAT בקורס. קורסי ההכנה יכולים להיות יעילים מאוד אך הלמידה נעשית בקבוצות, כך שהיא לא מתאימה לכל אחד. אפשר גם להתכונן למבחן עם מורה פרטי כאשר מורה פרטי יספק יחס אישי יותר והלימודים יתקיימו אצלכם בבית, אם כי חשוב לזכור כי הוא יהיה יקר בהרבה.

האם זה המבחן הראשון שלכם?

איך תדעו איזו שיטת לימוד תתאים לכם? חשוב מאוד לעשות את ההבדלה בין הכנה למבחן GMAT בפעם הראשונה או בפעם השנייה והשלישית. בסופו של דבר מי שעבר כבר קורס אחד לא באמת יצטרך לעשות אותו שוב כי הוא לא באמת צריך ללמוד שום דבר חדש, אלא אם כן הוא לא הבין או לא הקשיב. מה שהוא כן צריך לעשות זה לקבל יחס אישי וחניכה טובה יותר ולתרגל עוד, ואז אפשר ללמוד עם מורה פרטי או ללמוד באופן עצמאי.

איך לוח הזמנים שלכם?

אם יש לכם לוח זמנים צפוף מאוד אתם יכולים לבחור בשיטת הלימוד עם המורה הפרטי. נכון שהוא יקר יותר אך בסופו של דבר אם יש לכם לוח זמנים עמוס, הוא יהיה מתאים יותר וכך אולי אפילו תחסכו כסף כי לא תצטרכו ללמוד על חשבון עבודה.