החממה 2

ההזדמנות להופיע בתוך החממה 2

בימים אלה סדרת החממה מגיעה בערוץ ניקולודיאון לסיומה או שאולי כאשר אתם קוראים שורות אלו – היא כבר הסתיימה בעצם. החממה הפכה להיות תוך זמן קצר אחד הסדרות האהובות ביותר על ילדים ועל בני נוער צעירים בכל רחבי הארץ ללא כל צל של ספק. במוקד הסידרה עומד בית ספר למצטיינים ספורטיבית או שכלית, וקונפליקטים שונים אשר עימם הם מתמודדים לאורך כל פרקי הסדרה השונים אשר הובאו אלינו בשנה הראשונה. השאלה היא, אז מה קורה אם אתם רוצים להופיע בעונה השנייה של החממה 2? כיצד אפשר להשתלב בקאסט של הסדרה המרתקת כל כך הזו, ומה הוא התהליך אשר עליכם לעבור לצורך כך?

יש לכם בהחלט אפשרות

ראשית, יש לומר כי כמובן שהדמויות הראשיות אשר יופיעו בתוך החממה 2 האלו הם בני הנוער אשר עומדים במרכז הסידרה. עם זאת, על מנת לשחק בן נוער, אתם לא חייבים להיות בהכרח בגיל שלו עצמו. בתוך החממה יש גם שחקנים אשר עברו את גיל 20 והם יכולים לשחק בני נוער בגילאי 17 לצורך הדוגמה. לכן, אם יש לכם מראה צעיר יחסית ושפת גוף שמשדרת רעננות – אתם בהחלט יכולים לגלם דמות בתוך החממה 2.

יש גם מקום למבוגרים

בתוך העונה השנייה של החממה 2 תוכלו גם להשתלב בתור דמויות של אנשים מבוגרים יותר. בחממה יש בהחלט אנשים מבוגרים שמשתתפים, בתפקידים ראשיים יותר, או כמובן בתפקידי משנה, אליהם אתם תוכלו להתמודד. מבחינה זו, אפשר שיצטרכו אנשים במגוון רחב מאד של גילאים, שכן אפשר שהעונה השנייה של החממה 2 תפתח את הסידרה לכיוונים חדשים ומרתקים במיוחד.

מתי להתחיל לברר?

אם אתם רוצים להשתתף בצילומים של החממה 2, אתם יכולים כבר עכשיו להתחיל לברר פרטים האם תהיה בקרוב עונה שנייה, ואם כן מתי היא תצולם. נכון שהעונה הראשונה רק עכשיו מסיימת להיות משודרת בטלוויזיה, אך הצילומים לעונה שנייה ככל הנראה יתחילו כבר בשנה הקרובה, כך שאף פעם לא מוקדם מידי לברר עליהם מידע נוסף.