דרושים נהגים

למצוא את המשרה המתאימה

כל אחד מייחל למצוא את המשרה המתאימה לו ביותר. בכל הקשור למשרות של נהגים , כדאי לדעת כי השוק מציע מגוון של חברות השמה, אשר יכולות לסייע הן למועסק והן למעסיק, למצוא את המשרה המתאימה, בהתאם לרישיון המתאים. מאמר זה יספק לכם מידע באשר לכול משרות דרושים נהגים ועל פועלן של חברות ההשמה בנידון, על מנת שתוכלו לצאת ולדרך ולחפש את המשרה המבוקשת בצורה המהירה ביותר .

דרושים נהגים למשאיות

ישוב להבין, כי כיום לא מעט חברות נוטות לשנות ולתגבר את עצמן במשאיות של מעל 15 טון, עם זאת, נוצרת בעיה לא קטנה, קיים קושי לגייס נהגי משאיות שיש בידם את הניסיון והרישיון של מעל 15 טון בפועל. במסגרת מודעות דרושים נהגים, ניתן להיתקל רק במענה של נהגים שעשו רישיון של 12 טון. מן הסתם, נהגים של 12 טון, לא יוכלו לענות על מודעת דרושים נהגים של 15 טון, אלא אם ישדרגו את רישיונם בהתאם .

דרושים נהגים – היצע וביקוש

במסגרת דרושים נהגים, ללא ספק קיים ביקוש לא מועט של נהגים מעל 15 טון ועדיין לא מעט נהגים מוגבלים במציאת עבודה בשל רישיונם המוגבל. הכוונה לרישיון של 12 טון בלבד. חוסר השדרוג מותיר את הנהגים בעלי 12 הטון בצד ולא מאפשר להם למצוא עבודה כפי שהם חפצים בפועל. נהגי 15 הטון, מרווחים מהמצב הזה וכך הם גם דורשים שכר גבוה בהתאם. מסקנה? אולי רצוי לשדרג את רישיון 12 הטון מראש ולהרוויח משכורת נאה בעבור רישיון מותאם על פי בקשת החברה.

דרושים נהגים מעל 15 טון

אז אם כבר גיבשתם החלטה להוציא רישיון מעל 15 טון, אולי כדאי שתדעו כמה דברים בטרם תענו על מודעת דרושים נהגים. כתנאים מתבקשים, חובה עליכם להיות תושבי הארץ, לאחר מכן,  עליכם להציג רישיון של 12 טון עם וותק של שנה לפחות. דרגת רישיון שעליכם להציג, חייבת להיות דרגה 1 לפחות. הגיל המינימאלי להוצאת רישיון זה, מחויב ב18 שנים .