אקס פקטור ישראל

כל מה שצריך לדעת על אקס פקטור ישראל

תוכניות הריאלטי המקיפות אותנו מכל עבר בארץ וברחבי העולם, מספקות לא מעט עניין ודרמה לצופים, וכמובן, איך לא – למשתתפים בהן. אחת מן התוכניות הללו אשר עושות חייל היא אקס פקטור. ועכשיו – אקס פקטור ישראל ממשיכה באופן ישיר את ההצלחה של תכנית הכשרונות הבריטית.

בעבור כל מי שאינו מכיר את תוכנית המקור הפופולארית, כדאי לספר כי מאחורי אקס פקטור עומד לא אחר מאשר סיימון קאוול. מדובר למעשה על תכנית ריאליטי אשר מטרתה לחפש את הכישרון הבא בעולם המוזיקה. חשוב להבין, כי בניגוד לתכניות מציאות אחרות, אקס פקטור שמה את הדגש על כשרונות מוזיקה אשר מתפתחים בעזרת הכוונה מצוות השופטים המקצועי של התוכנית.

השלב הראשון: אודישנים מול ההפקה

מבנה התכנית יכול ללמד הרבה על מה שצפוי להתרחש במסגרת אקס פקטור ישראל. בשלב הראשון מתבצעים אודישנים מול המפיקים של התוכנית, כאשר אחריהם קובעים מי יגיע אל השופטים. לאחר הצמצום הראשוני מגיע השלב של אודישנים עם השופטים, אשר מצולם גם עבור שידור בטלוויזיה.

מטרת מחנה האימונים

כמו בבריטניה, במסגרת אקס פקטור ישראל ייערך מחנה אימונים. זהו למעשה השלב השלישי, אשר בו מתבצע סינון נוסף של המתמודדים. המטרה בתכניות כמו אקס פקטור ישראל היא ליצור online casino איזון ושילוב מעניין בין המתמודדים, מבחינת גילאים, התמחות, כישרון, יכולת מוזיקלית ומאפיינים אישיים.

הפגישה עם השופטים וההופעות החיות

לאחר מחנה האימונים מגלים המתמודדים שנשארו בתכנית מי יהיו השופטים שילוו אותם. הדרך לעשות זאת היא באמצעות כניסה אל בתי השופטים, על מנת לחשוף את המדריך האישי של כל מתמודד. אקס פקטור ישראל תחשוף פרטים אשר רוב הצופים לא יודעים על האמנים שייבחרו להיות שופטים. בדיוק כמו המתמודדים, גם הצופים של אקס פקטור ישראל יעקבו בהתרגשות אחר התהליכים המקצועיים. בשלב האחרון של אקס פקטור ישראל ייכנסו המתמודדים אל תוך האולפן ויופיעו בשידור חי. זהו למעשה החלק המרתק ביותר, בו המתמודדים נאלצים להתמודד עם אתגרים חדשים שלא הכירו בעבר.