אקסטרים מייקאובר ישראל

אקסטרים מייקאובר ישראל: הגרסה שלנו

איש לא יטיל ספק בעובדה כי התוכנית אקסטרים מייקאובר היא אחת מן הסדרות המצליחות ביותר בטלויזיה האמריקאית מזה מספר שנים, ויש לה צופים אדוקים אשר לא יחמיצו אף פרק במהלך כל עונה ועונה בה היא משודרת. בתוכנית זו מדובר בעצם בצוות של מעצבים ומומחים אשר מסתובבים ברחבי ארצות הברית ובכל פרק הם בוחרים משפחה אחרת, מאזור אחר, אשר זקוקה לסיוע.

צוות המומחים, אשר מורכב מבנאים, מעצבי פנים, אדריכלים ועוד שומעים את הסיפור של המשפחה ומחליטים כיצד הכי טוב לעצב את ביתה מחדש. יש לציין, כי על פי רוב, נבחרת משפחה עם סיפור חיים לא קל, או משפחה אשר עברה אסון כל שהוא, ותנאי המגורים בדירה בה הם חיים לא הולמים את צרכי המשפחה. אצלנו בארץ החליטו עמוס תמם וצוות התוכנית ליצור גרסה משלנו לתוכנית האמרקיאית, אקסטרים מייקאובר ישראל, ולנצל את כישוריהם על מנת לסייע למשפחות.

אקסטרים מייקאובר ישראל, הבניה בארץ

בתוכנית האמריקאית צוות המומחים מקבל תקציר על המשפחה אליה הם מגיעים, ובהתאם לצרכי המשפחה הצוות מתאים לה סביבת מגורים נוחה ונעימה להתנהלות, שאינה מאלצת תחזוק מיוחד. הצוות יחדיו מחליט על ההתנהלות הכוללת, ולאחר מכן כל חבר צוות משתלט על חדר אחר בבית.

גם כאן, אקסטרים מייקאובר ישראל, המצב דומה. הצוות מקבל תחקיר על המשפחה, וגם כאן מנסים להתאים למשפחה את הבית המתאים ביותר בעבורם. אולם, באקסטרים מייקאובר ישראל לא ניתן להרוס את הבית כליל, כמו שמבצעים בגרסה האמריקאית, מאחר וכאן בארץ מבחינה פרוצדורלית לא ניתן לשבור בתים מן היסוד. על כן, מגלחים את כל מה שיש בתוך הבית, כאשר מה שנשאר הם ארבעת הקירות החיצוניים, ואחר כך בונים הכל מחדש.

אקסטרים מייקאובר ישראל, האוטובוס המפורסם

בגרסה האמריקאית של אקסטרים מייקאובר, כאשר המשפחה חוזרת מן החופשה עומד אוטובוס ארוך אל מול הבית, והנהג נוסע וחושף את הבית החדש רק לאחר שהקהל צועק Move that bus, אקסטרים מייקאובר ישראל שינתה את הסיסמא ל- "נהג תן גז".