אסון התאומים

אסון התאומים – תיאוריות קונספירציה שונות

אסונות כבדים היו מאז ומעולם משחר ההיסטוריה חלק בלתי נפרד מן החיים של אזרחי המדינה ברחבי העולם כולו. אסון התאומים הוא אחד מן האסונות הכבדים ביותר אשר קרו לארה"ב בתוך המדינה בתקופת שלום יחסית. אסון התאומים נותח ונלמד במכללות ובמוסדות אקדמאיים רבים והשאלה – איך זה קרה, עדיין מהדהדת בחלל כל הזמן. למרות הגירסה הרישמית לאירועי אותו היום לא חסרות תיאוריות קשר אשר מנסות להטות את דעת הקהל מן הפרסומים הרשמיים של המימשל האמריקני לעבר תשובות כאלה ואחרות.

אסון התאומים – הממשל ידעי ולא עשה דבר

יש לציין, כי רוב תיאוריות הקשר טוענות כי הממשל האמריקני ידע אודות העומד להתרחש ולא עשה דבר כדי למנוע זאת. יש המגדילים והטוענים כי לא רק שלא עשה דבר כדי למנוע, אלא שלקח חלק פעיל באירועי אותו היום מתוך אינטרסים של מדיניות החוץ והבטחון של המימשל האמריקני באותו הזמן. תיאוריות אלו מועלות על ידי אנשים וארגוני שמאל רדיקאלי הרואים קשר בין מדיניות החוץ והביטחון של הנשיא בוש והלגיטימציה שאירועי ה 11 בספטמבר Preuve de montage indique maintenant cependant qu'un certain nombre d'individus internet jeux de casino en ligne jouir d'une position essentielle pour aider soit les enfants, et adultes a construire ou maintenir des caracteristiques mentales cruciaux. נתנו לו לפעול בהיותם מגבשי דעת קהל למטרות אלו.


אסון התאומים – מהן הטענות של תאוריית הקשר

הטענות המרכזיות הן כי מגדלי התאומים פוצצו הלכה למעשה על ידי מטעני נפץ ולא על ידי המטוסים וכי לא היה מטוס שפגע בבניין הפנטגון כלל, וכי טיסה 93 מעולם לא התרסקה. למרות שכל המומחים שהעידו בחקירת המקרה שוללים טענות אלו, למעלה מחמישים אחוז מתושבי ניו יורק חושבים כי התרחיש שהוצג על ידי הממשל שגוי או מפוברק.


אסון התאומים – טיוח ממשלתי

הטוענים לתיאוריית הקשר מעלים את העובדה כי למעלה מ 36 אחוזים מצופי רשת החדשות CNN חשבו כי קיים סוג של טיוח בממצאי הועדה הרישמית לבדיקת האירועים. בדומה לאירועים שהובילו לרצח הנשיא ג"ון פ, קנדי נמצאו גם במקרה של אסון התאומים אנשים שפיתחו תיאוריית קשר בין האירועים לאינטרסים פוליטיים מקומיים של הממשל האמריקני והם לא מקבלים את העובדה כי ארגון איסלמי קיצוני עמד מאחורי האסון.