אייל גולן קורא לך 3

הגיע הזמן להתחיל להתעניין בעונה הבאה

אמנם העונה השנייה של התכנית המצוינת אייל גולן קורא לך החלה אך לפני מספר ימים בודדים, אבל בימים אלה כבר מתחילות ההכנות לקראת העונה השלישית של התכנית, אשר מאפשרת לזמרים צעירים שטרם נתגלו, ובעלי הקול המתאים, להתבלט ולהביא את עצמם לידי ביטוי. בינתיים ההרשמה לעונה השלישית של אייל גולן קורא לך רק מתחילה לקרום עור וגידים, אבל אם אתם חושבים שיש לכם אתם מה שצריך כדי להשתתף ולזכות בתכנית – זה הזמן להתחיל להתעניין בתכנית., ולברר פרטים לקראת הרשמה לעונה הקרובה.

השלבים בקבלה לתכנית

כמו בתכניות רבות אחרות, הרשמה לתכנית אייל גולן קורא לך 3 מושכת מתמודדים רבים, ובמהלך העונה יש מקום רק לחלק קטן מתוך מאות המתמודדים שמעוניינים להשתתף בתוכנית. השלב הראשון בדרך להשתתפות בתכנית הוא כמובן הרשמה לתכנית. במהלך ההרשמה לתכנית אתם מודיעים למפיקים על כך שאתם מעוניינים להשתתף, ובשלב זה ברור כי איש איננו מחויב לשני, וכי הרשמה לבדה לא תבטיח לכם השתתפות בתכנית אייל גולן קורא לך 3 – אלא לאחר שתעמדו במספר בחינות ובדיקות.

כדי להבטיח עונה מוצלחת, מתקיים לאחר ההרשמה לתוכנית אודישן קצר עם מפיקי התכנית. כדי להבטיח כי האנשים המתקבלים לשלב הבא בו יתקיימו אודישנים מצולמים הם אכן האנשים הטובים ביותר אשר יש מתוכם פוטנציאל אמיתי לתכנית מוצלחת, וכן סיכויים גדולים כי אחד מבין הנבחרים באמת יהיה ראוי לבחירה וזכייה בתכנית הפופולארית הזו.

אם אתם חושבים ש"יש לכם את זה" ובוערת בכם התשוקה לשיר – אייל גולן קורא לכם

אף אחד לא מבטיח לכם זכייה ואף אחד לא מבטיח לכם כי כולם יאהבו אתכם, כמו בכל דבר בחיים. מה שבטוח הוא, כי אם לא תרשמו לתכנית אייל גולן קורא לך 3 , לא תדעו מה יכול היה לקרות, אילולא נרשמתם. הידיעה בכל מקרה עדיפה על פני התהייה "מה היה אם הייתי נרשם"… על כן, אם אתם יודעים שיש לכם את זה, בואו להתחרות על מקום בתכנית אייל גולן קורא לך 3.